Hlavní navigace

Fedora Workstation 23

Linuxová distribuce, určená i pro domácí použití

Linuxová distribuce Fedora je určena především běžným domácím uživatelům. Již při instalaci nabízí celou řadu užitečného softwaru bez nutnosti jeho ruční instalace. Po instalaci je pak pro většinu uživatelů systém nakonfigurovaný tak, že je ihned možné ho plnohodnotně používat. Narozdíl od populárních Windows také nestojí ani korunu.

Operační systém je dostupný v těchto verzích:

  • Workstation - Fedora Workstation je vytříbený, snadno použitelný operační systém pro laptopy a stolní počítače s ucelenou sadou nástrojů pro vývojáře a tvůrce všeho druhu.
  • Server - Fedora Server je výkonný, pružný operační systém, který obsahuje to nejlepší a nejnovější z technologií pro datová centra. Dostane všechnu infrastrukturu a služby pod vaši kontrolu.
  • Cloud - Fedora Cloud poskytuje minimální obraz Fedory, který lze použít v prostředí veřejných i privátních cloudů. Zahrnuje holé základy, které jsou nenáročné na zdroje, avšak získáváte dost na to, abyste byli schopni provozovat svou aplikaci v cloudu.

 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
10. 11. 2015
Antivirová kontrola
18. 11. 2022 3:47
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
16 060×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Fedora Workstation

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.