Hlavní navigace

Internet Explorer 10

Finální verze nového Internet Exploreru 10

Internet Explorer 10 je zcela nový prohlížeč vyvinutý pro maximální rychlost a přizpůsobený dotykovému ovládání. Jedná se o bezpečný a snadno použitelný prohlížeč na celou obrazovku, který je integrován se systémy Windows 8 a Windows RT a proto je optimalizován především na fungování v těchto OS. Mnohé z jeho výhod se však neztratí ani v prostředí Windows 7, o čemž se nyní můžou uživatelé přesvědčit díky finální verzi právě pro operační systém Windows 7.

Aplikace je navržena pro co největší rychlost práce, spouští se a načítá stránky prakticky okamžitě. Přináší zcela novou plynulost odezvy. Vše, co chcete na webu dělat, lze provést pouhým potáhnutím, klepnutím nebo kliknutím.

Kromě ovládání došlo k inovacím i v mnoha dalších ohledech, například v oblasti bezpečnosti. Zde je k dispozici  technologie SmartScreen a nástroje na ochranu osobních údajů jako funkce Do Not Track.

 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
26. 2. 2013
Antivirová kontrola
28. 2. 2024 3:46
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
249 113×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Internet Explorer

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.