Hlavní navigace

 Avast Premium Security 2020

Komplexní ochrana počítače

Avast Premium Security je profesionální aplikace pro dokonalou a komplexní ochranu počítače a dat před viry, malwarem, ransomwarem, spywarem, rootkity a phishingovými útoky. Technologie behaviorální analýzy monitoruje podezřelé chování softwaru běžícího na počítači a v reálném čase dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware. V případě podezřelého chování testovaného kódu hrozbu izoluje ve virové truhle. Služba CyberCapture dále izoluje neznámé soubory, analyzuje je v cloudu a brání jejich škodlivému chování. Avast Premier nabízí také celkový test, který prověří komplexně všechny potenciální hrozby.

Inspektor Wi-Fi sítí automaticky skenuje domácí sítě uživatelů a vyhledává v nich potenciální slabiny, mezi něž patří zranitelnost routeru, nedostatečně silná hesla a kompromitované internetové připojení (tzv. DNS hijack). V případě detekování zranitelnosti Inspektor Wi-Fi uživateli pomůže při řešení zjištěných potíží.

Avast Premium Security přináší také ochranu před falešnými webovými stránkami, kterou zajišťuje funkce Ověřené weby. Ta uživatele chrání před stránkami, jež sbírají nejrůznější přihlašovací údaje, včetně přístupových klíčů k internetovému bankovnictví. Štít citlivých dat brání spywaru v prohledávání a odcizení vašich důležitých údajů, jako jsou zdravotní záznamy, daňová přiznání, či jiné osobní dokumenty.

Komplexní bezpečnostní balík od Avastu obsahuje integrovaný Firewall, který je jedním ze základních bezpečnostních kamenů ochrany počítače. Tento pokročilý firewall bedlivě sleduje a řídí příchozí a odchozí datové přenosy. Štít proti ransomwaru pak blokuje nedůvěryhodné aplikace, které by mohly změnit, odstranit či zašifrovat vaše osobní fotografie a soubory. Soukromí zajistí štít webové kamery, který vás ochrání před případným špehováním prostřednictvím webkamery integrované v notebooku nebo připojené k počítači.

Avast Premium Security přináší širokou paletu užitečných funkcí, doplňujících ochranu před zákeřnými kódy. Patří mezi ně Aktualizace aplikací, která vás upozorní na nové verze programů nainstalovaných v počítači a provede jejich automatickou aktualizaci. Uživatel se tak nemusí o nic starat. Služba Passwords pak přináší ochranu všech vašich hesel a čísel platebních karet pomocí jednoho bezpečného hesla. Passwords vám pomůže i s vytvořením nových silných hesel pro bezpečné přihlašování k nejrůznějším službám. Avast Passwords za vás také automaticky vyplní přihlašovací formuláře na webových stránkách a při nákupech vyplní čísla uložených kreditních karet.

Funkce Čištění webových prohlížečů zbaví váš browser nepotřebných doplňků, panelů nástrojů a ostatních rozšíření. Avast Premium Security obsahuje také užitečný režim Nerušit. Ten zastaví zobrazování nejrůznějších oznámení při hraní her, sledování videí či spuštění prezentací na celou obrazovku.

Funkce Skartovač dat se postará o důkladné odstranění souborů, které již nepotřebujete a nechcete, aby se dostaly do rukou někomu cizímu. Skartovač dat oceníte například v situaci, kdy váš počítač někomu půjčujete či prodáváte.

Avast Premium Security obsahuje doplněk pro webové prohlížeče, který za vás porovná ceny hledaného zboží a seřadí nabídky jednotlivých e-shopů.

Pokud je váš počítač již natolik infikovaný, že nejde spustit, pak vám pomůže funkce pro tvorbu záchranného disku. Ta umožňuje vytvoření bitové kopie záchranného disku na CD nebo USB médium.

Díky účtu Avast budete mít správu všech vašich zařízení chráněných Avastem přehledně na jednom místě. Účet Avast umožňuje chytrou správu vašich licencí či zjišťování polohy vašich mobilních zařízení.

Novinky:

  • Přihlašování přes Google nebo Facebook – Když zvolíte přihlášení přes Google nebo Facebook, přesměrujeme vás na příslušnou stránku a už se nebudete muset přihlašovat přímo v aplikaci. 
  • Oprava stavů štítů – Zapnutý a vypnutý stav Ochrany hesel a Štítu proti vzdálenému přístupu se nyní v uživatelském rozhraní zobrazují správně. 
  • Zlepšené fungování – Antivirus nyní díky lepší integraci v registru Windows funguje plynuleji.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
8. 9. 2020
Antivirová kontrola
11. 5. 2022 3:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
17 548×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Avast Premium Security

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.