Hlavní navigace

 Norton Security 22.8.0.50

Balík nástrojů pro kompletní ochranu počítače

Norton Security je nejrychlejší, nejednodušší a nejaktuálnější dostupná sada zabezpečení, která chrání před všemi typy online hrozeb. Chrání váš počítač, vaši identitu a domácí síť bez zpomalení systému. Zcela nové provedení ustavuje nový standard rychlosti a více než kdykoli dříve umožňuje bezpečné a pohodlné nakupování i provádění bankovních operací online a procházení Internetu.

Produkt se rychle instaluje a ještě rychleji spouští a jeho inteligentní obousměrná brána firewall automaticky blokuje hrozby dříve, než mohou proniknout do vašeho systému nebo jej opustit. Rozšířená brána firewall v sadě Norton Security se automaticky konfiguruje tak, aby povolila připojení neškodných aplikací, ale blokovala spyware, viry, červy, crimeware a hackery a znemožnila jim zcizování citlivých informací z počítače uživatele. Výsledkem je inteligentní brána firewall, která poskytuje mnohem účinnější zabezpečení a nevyžaduje od uživatelů složité rozhodování v otázkách zabezpečení.

Hlavní funkce:

 • Technologie Insight identifikuje bezpečné a nebezpečné soubory a aplikace. Využívá k tomu zpětnou vazbu od více než 175 milionů uživatelů produktů Norton.
 • Norton Community Watch sleduje prakticky každý soubor na internetu a komplexně po celém světě monitoruje hrozby.
 • Ochrana na základě chování SONAR detekuje známky toho, že se jedná o nebezpečný soubor, a tím vás aktivně chrání před zcela novými hrozbami.Blokování nevyžádané pošty chrání vaši e-mailovou schránku před nežádoucími, nebezpečnými a podvodnými e-mailovými zprávami.
 • Systém internetové ochrany prohledává webové stránky a stránky sociálních sítí a identifikuje podezřelé odkazy a obsah, a odhaluje tak nejnovější podvody na sociálních sítích.
 • Funkce Download Insight a IP Address Insight zabraňují stahování souborů z webových stránek, které mají nízké hodnocení důvěryhodnosti v rámci komunity uživatelů produktů Norton.
 • Živé nepřetržité sledování hrozeb podporuje síť uživatelů produktů Norton, kteří slouží jako vaše osobní sousedská hlídka.
 • Funkce Scam Insight hodnotí důvěryhodnost webových stránek a informuje vás o tom, zda je bezpečné na nich zadat osobní údaje.
 • Technologie ochrany proti phishingu blokuje podvodné ?phishingové? stránky, které jsou vytvořeny za účelem odcizení vašich osobních údajů.
 • Nástroj Identity Safe si pamatuje, zabezpečuje a automaticky zadává vaše uživatelská jména a hesla, abyste o ně nemohli přijít z důvodu ztráty nebo odcizení.
 • Funkce rodičovského zámku pomáhá chránit vaše děti před hrozbami tím, že vám poskytuje přímý přístup ke službě Norton Online Family.
 • Funkce Safe Web informuje o tom, zda je bezpečné web navštívit ještě před tím, než na něj vstoupíte a než je příliš pozdě.
 • Funkce Safe Web pro Facebook prověřuje vaši zeď a informační kanály na Facebooku a chrání vás před adresami URL, které obsahují bezpečnostní hrozby, jako jsou phishingové stránky, nebezpečné soubory ke stažení a odkazy na nebezpečné externí stránky.
 • Inteligentní obousměrná brána firewall zabraňuje cizím osobám v přístupu k vaší domácí síti pomocí blokování příchozího provozu, který vyhodnotí jako nebezpečný.
  Mapování a sledování sítí zobrazuje všechna zařízení připojená k vaší domácí síti, takže můžete snadno rozpoznat nevítané uživatele, kteří chtějí využívat vaše připojení nebo vás sledovat.
 • Bezplatná podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
24. 2. 2017
Antivirová kontrola
28. 4. 2022 2:42
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
199 256×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Norton Security

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.