RSS export


Norton AntiVirus


Stáhnout
Verze 2014 21.1.0 - 210,8 MB

Celkové hodnocení
3.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 5(38 hlasů)


česky

Antivirový program

Norton AntiVirus je již dlouhou dobu považován za jeden z nejlepších antivirů vůbec. Pokud hledáte pořádnou antivirovou ochranu, zkuste ho.

Hlavní funkce:

 • Technologie Insight identifikuje bezpečné a nebezpečné soubory a aplikace pomocí zpětné vazby od více než 175 milionů uživatelů produktů Norton?.
  Norton Community Watch sleduje prakticky každý soubor na internetu. Jedná se o komplexní globální sledování hrozeb.
  Ochrana na základě chování SONAR detekuje příznaky, že soubor je nebezpečný, a aktivně vás chrání před zcela novými hrozbami.
  Systém internetové ochrany prohledává webové stránky a stránky sociálních sítí a identifikuje podezřelé odkazy a obsah, aby odhalil nejnovější podvody na sociálních sítích.
  Funkce Downnload Insight a IP Address Insight zabraňují stahování souborů z webových stránek, které mají nízké hodnocení důvěryhodnosti v rámci komunity uživatelů produktů Norton.
  Živé nepřetržité sledování hrozeb podporuje síť uživatelů produktů Norton, kteří slouží jako vaše osobní sousedská hlídka.
  Funkce Scam Insight hodnotí důvěryhodnost webových stránek a informuje vás o tom, zda je bezpečné na nich zadat osobní údaje.
  Technologie ochrany proti phishingu blokuje podvodné (phishingové) stránky, které jsou vytvořeny za účelem odcizení vašich osobních údajů.
  Nástroj Identity Safe si pamatuje, zabezpečuje a automaticky zadává vaše uživatelská jména a hesla, abyste o ně nemohli přijít z důvodu ztráty nebo odcizení.
  Norton Management umožňuje jednoduchý přístup ke všem cloudovým aplikacím a webovým funkcím Norton pomocí jediného hesla - k aktualizaci, obnovení, opravám a instalaci produktů Norton, včetně služeb Norton Management, Norton Anti-Theft, Norton Family a Identity Safe.
 •  

 


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 2014 21.1.0 - 210,8 MB

Souhrnné informace o Norton AntiVirus

Licence:
Shareware
Omezení:
30 dní
Autor:
Symantec Corporation
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.symantec.com
Velikost souboru:
210,8 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/7/8
Staženo:
194727x celkem
25x tento týden
Poslední aktualizace:
18. října 2013
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.