Hlavní navigace

 Norton AntiVirus 2014

Antivirový program

Norton AntiVirus je již dlouhou dobu považován za jeden z nejlepších antivirů vůbec. Pokud hledáte pořádnou antivirovou ochranu, zkuste ho.

Hlavní funkce:

 • Technologie Insight identifikuje bezpečné a nebezpečné soubory a aplikace pomocí zpětné vazby od více než 175 milionů uživatelů produktů Norton?.
  Norton Community Watch sleduje prakticky každý soubor na internetu. Jedná se o komplexní globální sledování hrozeb.
  Ochrana na základě chování SONAR detekuje příznaky, že soubor je nebezpečný, a aktivně vás chrání před zcela novými hrozbami.
  Systém internetové ochrany prohledává webové stránky a stránky sociálních sítí a identifikuje podezřelé odkazy a obsah, aby odhalil nejnovější podvody na sociálních sítích.
  Funkce Downnload Insight a IP Address Insight zabraňují stahování souborů z webových stránek, které mají nízké hodnocení důvěryhodnosti v rámci komunity uživatelů produktů Norton.
  Živé nepřetržité sledování hrozeb podporuje síť uživatelů produktů Norton, kteří slouží jako vaše osobní sousedská hlídka.
  Funkce Scam Insight hodnotí důvěryhodnost webových stránek a informuje vás o tom, zda je bezpečné na nich zadat osobní údaje.
  Technologie ochrany proti phishingu blokuje podvodné (phishingové) stránky, které jsou vytvořeny za účelem odcizení vašich osobních údajů.
  Nástroj Identity Safe si pamatuje, zabezpečuje a automaticky zadává vaše uživatelská jména a hesla, abyste o ně nemohli přijít z důvodu ztráty nebo odcizení.
  Norton Management umožňuje jednoduchý přístup ke všem cloudovým aplikacím a webovým funkcím Norton pomocí jediného hesla - k aktualizaci, obnovení, opravám a instalaci produktů Norton, včetně služeb Norton Management, Norton Anti-Theft, Norton Family a Identity Safe.
 •  

 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
18. 10. 2013
Antivirová kontrola
23. 5. 2022 3:56
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
196 109×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Norton AntiVirus

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.