Hlavní navigace

 Kaspersky Anti-Virus 2017 19

Další často oceňovaný antivirus

Kaspersky Anti-Virus patří mezi oblíbené antivirové programy nejen pro domácí potřebu, ale i pro ochranu firemních sítí či serverů. Podporuje kvalitní kontrolu e-mailů v mnoha klientech, ochranu proti spywaru, kontrolu navštívených webových stránek a nepřetržitou ochranu vaší identity.

Chrání proti všem virům

Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na vašem počítači zajišťuje aplikace Kaspersky Anti-Virus 2017 nezbytné zabezpečení před dnešními hrozbami.

Detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby

Aplikace Kaspersky Security Network fungující na bázi cloudu shromažďuje data od miliónů uživatelských systémů z celého světa. Tím vám pomáhá zajistit ochranu před nejnovějšími viry a útoky malwaru. Potenciální hrozby jsou sledovány a analyzovány v reálném čase a nebezpečným akcím se zcela zabrání, než mohou napáchat jakékoli škody.

Rozezná podezřelé webové a phishingové stránky

Pokročilé technologie ochrany proti phishingu aktivně detekují podvodné adresy URL a za využití informací v reálném čase získaných z cloudu tak pomáhají zajistit, že se nestanete obětí podvodu a neodhalíte své cenné údaje phishingovým webům. Doplněk URL Advisor rovněž označí všechny odkazy na webové stránky barevně rozlišenými štítky a napoví vám tak, jakou úroveň nebezpečí odkaz a příslušné stránky představují.

Zabrání malwaru ve zneužití zranitelných míst ve vašem počítači

Pokud má váš počítač v aplikacích nebo systému slabá místa, která nebyla aktualizována nejnovějšími opravami, mohli by je zneužít počítačoví zločinci nebo malware. Kromě skenování slabých míst aplikace Kaspersky Anti-Virus 2017 rovněž analyzuje a řídí akce programů, které mají slabá místa - takže nezpůsobí žádné škody.

Novinky a vylepšení ve verzi 2017:
  • Byly přidány výukové lekce pro hlavní součásti aplikace, které jsou dostupné v hlavním okně.
  • Byl vylepšen režim upgradu aplikace na pozadí. Během upgradu již nemusíte znovu přijímat podmínky licenční smlouvy s koncovým uživatelem, pokud nedošlo ke změně těchto podmínek.
  • Byla vylepšena součást Mail Anti-Virus. Výchozí úroveň heuristické analýzy byla zvýšena na střední.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
29. 7. 2019
Antivirová kontrola
29. 12. 2020 3:46
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
148 173×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Kaspersky Anti-Virus 2017

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.