Hlavní navigace

 Opera Neon 1.0.2531.0

Aktualizace programu
3. 4. 2017
Antivirová kontrola
12. 6. 2020 0:38
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
9 076×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Webový prohlížeč s novým konceptem surfování

Opera Neon je internetový prohlížeč s novým konceptem surfování. Nabízí odlišné uživatelské prostředí, ve kterém není hned po spuštění viditelný klasický adresní řádek ani panel se záložkami (respektive taby). Naopak hned při startu nabídne textový box pro přímé vyhledávání skrze Google nebo přechod na webovou stránku zadáním URL adresy. Současně nabízí řadu ikon populárních online služeb, jako je Facebook, YouTube, SoundCloud, Dribble apod.

Načtené webové stránky jsou přehledně umístěny vertikálně v pravé části prohlížeče. Je možné mezi nimi snadno přepínat, načíst novou stránku nebo některou z nich ukončit. Zajímavostí je vestavěný multimediální nástroj, který detekuje právě přehrávanou hudbu nebo video a ponechává jej viditelným i během práce s jinou stránkou. Kromě toho nechybí funkce pro vytváření screenshotů webových stránek, procházení galerie těchto snímků nebo spravování stažených souborů. Nebylo zapomenuto ani na anonymní režim.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Opera Neon

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.