Hlavní navigace

 Waterfox G6.0.16

Webový prohlížeč pro 64-bitové operační systémy

Waterfox je 64-bitová verze populárního internetového prohlížeče Mozilla Firefox. Vývojáři upravili zdrojový kód prohlížeče Mozilla Firefox speciálně pro 64-bitové operační systémy Windows, z důvodu zvýšení rychlosti a stability prohlížeče v těchto OS.

Po instalaci Waterfoxu a jeho prvním otevření zjistíme, že přebírá z Firefoxu všechna naše osobní data a záložky. Pokud jde o vzhled a doplňky, Waterfox ve srovnání s poslední verzí Firefoxu nezklame. Jedním z hlavních odlišovacích prvků je modře laděný layout místo oranžového, který známe z Firefoxu. Jinak disponuje Waterfox stejnými nebo podobnými funkcemi, jako jeho sesterský prohlížeč, včetně různých nastavitelných funkcí a možností. Rozšíření a doplňky, které používáme ve Firefoxu, fungují ve Waterfoxu také, a to i v případě doplňků Microsoft Office a Silverlight. Waterfox je také standardně updatován.

Pokud používáte 64-bitový operační systém Windows a máte rádi prohlížeč Mozilla Firefox, zkuste Waterfox, určitě nebudete zklamáni.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
15. 6. 2024
Antivirová kontrola
28. 3. 2024 21:17
Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte Vybrat jiné parametry
Staženo
14 123×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Waterfox

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty