Hlavní navigace

 Windows 10 Manager 3.4.8

Tweaking, údržba a optimalizace systému Windows 10

Windows 10 Manager je nástroj pro komplexní údržbu a optimalizaci operačního systému Windows 10. Poskytuje přehledně strukturované grafické prostředí. Mezi dostupné součástí patří oddíl 'Information', pod kterým je možné vytvořit bod obnovení systému, zobrazit systémové informace, spravovat procesy, diagnostikovat a opravovat problémy nebo čistit systém od zbytečných souborů. Další oddíl pod názvem 'Optimizer' slouží pro optimalizaci běhu OS, tweakování, plánování nebo nastavení automaticky spouštěných programů.

Část 'Cleaner' poskytuje nástroje pro odinstalaci programů, analýzu pevného disku, čištění registru, defragmentaci, vyhledávání duplicitních souborů a úklid pracovní plochy. Oddíl 'Customization' nabízí přizpůsobení systému, připnutí souborů a složek do Start menu nebo Taskbaru, či nastavení Windows 10 aplikací. Pro maximální bezpečnost je k dispozici část s názvem 'Security', která dokáže nastavit přístupnost k diskovým oddílům a programům, uzamknout některé systémové funkce, zabezpečit soubory a složky nebo obnovit smazaná data. 

Mezi poslední dvojici částí lze najít 'Network' a 'Misc. Utilities'. První z nich umožní optimalizovat internetové připojení, přepínat mezi různými síťovými nastaveními, přizpůsobit a nastavit Internet Explorer a editovat hosts soubor. Druhá z uvedených pak přináší jednoduchou práci s registrem, možnost rozdělování souborů na menší části, kopírování souborů a vytváření plánovaných úloh.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
16. 5. 2021
Antivirová kontrola
17. 5. 2021 15:11
Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte Vybrat jiné parametry
Staženo
9 816×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Windows 10 Manager

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty