Hlavní navigace

 FortiClient 7.0.1.0083

Komplexní ochrana vašeho počítače

FortiClient je komplexní bezpečnostní balík určený pro osobní počítače, notebooky, tablety a mobilní zařízení. Software zahrnuje Anti-Virus/Anti-Malware, SSL a IPSec VPN, filtrování webových stránek, aplikační firewall a další. FortiClient je plně integrován s aplikacemi FortiGate, FortiManager a FortiAnalyzer určenými například pro komplexní správu zabezpečení nebo centrální přihlašování.

FortiClient Antivirus provádí důkladná skenování s řadou nastavitelných funkcí jako například nastavit pravidelný rozvrh skenování, uložit podezřelé soubory v karanténě s následnými volbami řešení nebo vytvořit seznam výjimek všech položek, které by měly být vynechány při skenování. FortiClient Standard obsahuje také tzv. aplikační firewall, který může blokovat všechny uživatelem vybrané programy. Dále zahrnuje třeba modul VPN, který může být užitečný pro ty, kteří chtějí odesílat nebo přijímat soubory prostřednictvím zabezpečené privátní sítě.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
4. 3. 2022
Antivirová kontrola
15. 4. 2022 3:48
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
6 712×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o FortiClient

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty