RSS export


Student DOG organizer


Stáhnout
Verze 2.2 - 1,3 MB

Celkové hodnocení
4.6 z 54.6 z 54.6 z 54.6 z 54.6 z 5(53 hlasů)


česky

Úspěšný český diář, který nesmí studentovi chybět

Student DOG je jednoduchý organizér, určený výhradně pro studenty. Jeho účelem je vědět, jak si stojíte v jednotlivých předmětech a mít pod kontrolou všechny důležité termíny a úkoly.

Oproti ostatním programům tohoto typu vyniká nenáročností, malou velikostí a pohotovostí. Nevyžaduje žádné složité exporty databáze a je specializovaný přímo pro užívání ve škole.

Obsahuje:

  • Denní přehled - Datum, stav databáze, analogové hodiny, fáze měsíce, upomínání svátků a narozenin. Pokud patříte k těm, kteří nosí počítač do školy, určitě vás potěší funkce "Ve škole", která podle rozvrhu a systémového času zjistí, jaká je právě hodina, za jak dlouho zvoní a jaká hodina bude následovat.
  • Kontakty - Správa všech vašich důležitých kontaktů. Umožňuje importovat kontakty z Microsoft Outlooku.
  • Kalendář - Zde si můžete zapsat všechny své školní i mimoškolní aktivity. U každého záznamu si můžete vybrat jednu z několika ikonek (telefon, knihy, postava...), zvolíte si, pokud chcete zadávat čas či nikoli.
  • Úlohy - Klasické zaškrtávací úkoly, které můžete zastrkat do vámi vytvořených kategorií (Domácí úkoly, Nakoupit, Stáhnout z internetu, Vrátit atd...)
  • Známky - Virtuální studentský průkaz, který vám automaticky počítá průměry známek.  Jedná se o tabulku předmětů, ke kterým přidáváte jednotlivé známky. Seznam předmětů lze samozřejmě měnit, čili lze použít pro všechny školy s libovolným zaměřením.
  • Rozvrh hodin - Váš rozvrh hodin. Pokud máte zapnutou funkci "Ve škole", tak právě odtud se zjišťuje, co je za hodina a kdy už uslyšíte ten krásný drnčivý zvuk. Možno zapnou funkci "2 rozvrhy", kdy program začne rozeznávat sudé a liché týdny a pro každý vytvoří jiný rozvrh.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 2.2 - 1,3 MB

Souhrnné informace o Student DOG organizer

Licence:
Freeware
Autor:
Island software
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.islandsoft.cz
Velikost souboru:
1,3 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/7
Staženo:
41510x celkem
1x tento týden
Poslední aktualizace:
10. října 2011
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.