Hlavní navigace

 Pinnacle Studio 25

Skvělý nástroj pro práci s domácím videem

Pinnacle Studio je komplexní nástroj pro střih domácího videa. Jedná se o ucelený balík funkcí, který vás provede celým procesem přípravy vašich videonahrávek od stažení z kamery, přes střih a pokročilé úpravy, až po publikování do video souboru nebo na CD,DVD či Blu-ray disk.


Přináší propracované efekty, titulky a šablony pro tvorbu prvotřídního video obsahu. Samozřejmostí je editace záznamu z více kamer a velké množství současně editovaných audio a video stop. Mnozí uživatelé ocení také zobrazení více toků videa na jedné obrazovce či zpracování HD, 4K a 360° videa. Pinnacle Studio je optimalizováno pro součinnost s nejnovějším hardwarem a podporuje širokou škálu formátů včetně HEVC (H.265). Video záznam lze vkládat z různých digitálních a analogových video zdrojů. Nechybí ani podpora chytrých telefonů, fotoaparátů, apod.


Pinnacle Studio je dostupné v edicích Standard, Plus a Ultimate, které se odlišují v množství funkcí a šíři obsažených šablon, titulků či efektů.

Pinnacle Studio Standard obsahuje více než 1500 video efektů, titulků a šablon, umožňuje editaci HD videa ze dvou kamer najednou a podporuje úpravy až 6 audio a video stop zároveň.


Pinnacle Studio Plus nabízí více než 1800 video efektů, titulků a šablon, taktéž umožňuje editaci HD videa, nicméně již ze čtyř kamer najednou a podporuje úpravy až 24 audio a video stop.


Pinnacle Studio Ultimate pak nabízí více než 2000 video efektů, titulků a šablon včetně pokročilých efektů NewBlueFX. K tomu přidává editaci HD a 4K videa ze šesti kamer současně a nabízí práci s neomezeným počtem audio a video stop.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
23. 9. 2021
Antivirová kontrola
13. 6. 2022 17:30
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
418 268×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Pinnacle Studio

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty