RSS export

Zpět na: PC > Multimédia > Zpracování videa > Pinnacle Studio

Pinnacle Studio


Stáhnout
Verze 23 Plus - 3,6 MB
Koupit
od 2 784 Kč

Celkové hodnocení
3.2 z 53.2 z 53.2 z 53.2 z 53.2 z 5(86 hlasů)


Skvělý nástroj pro práci s domácím videem

Pinnacle Studio je komplexní nástroj pro střih domácího videa. Jedná se o ucelený balík funkcí, který vás provede celým procesem přípravy vašich videonahrávek od stažení z kamery, přes střih a pokročilé úpravy, až po publikování do video souboru nebo na CD,DVD či Blu-ray disk.


Přináší propracované efekty, titulky a šablony pro tvorbu prvotřídního video obsahu. Samozřejmostí je editace záznamu z více kamer a velké množství současně editovaných audio a video stop. Mnozí uživatelé ocení také zobrazení více toků videa na jedné obrazovce či zpracování HD, 4K a 360° videa. Pinnacle Studio je optimalizováno pro součinnost s nejnovějším hardwarem a podporuje širokou škálu formátů včetně HEVC (H.265). Video záznam lze vkládat z různých digitálních a analogových video zdrojů. Nechybí ani podpora chytrých telefonů, fotoaparátů, apod.


Pinnacle Studio je dostupné v edicích Standard, Plus a Ultimate, které se odlišují v množství funkcí a šíři obsažených šablon, titulků či efektů.

Pinnacle Studio Standard obsahuje více než 1500 video efektů, titulků a šablon, umožňuje editaci HD videa ze dvou kamer najednou a podporuje úpravy až 6 audio a video stop zároveň.


Pinnacle Studio Plus nabízí více než 1800 video efektů, titulků a šablon, taktéž umožňuje editaci HD videa, nicméně již ze čtyř kamer najednou a podporuje úpravy až 24 audio a video stop.


Pinnacle Studio Ultimate pak nabízí více než 2000 video efektů, titulků a šablon včetně pokročilých efektů NewBlueFX. K tomu přidává editaci HD a 4K videa ze šesti kamer současně a nabízí práci s neomezeným počtem audio a video stop.

 


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 23 Plus - 3,6 MB
Koupit
od 2 784 Kč

Souhrnné informace o Pinnacle Studio

Licence:
Shareware
Omezení:
30 dní
Autor:
Corel Corporation
Potřeba instalace:
ano
Cena:
od 2 784,- Kč Koupit Pinnacle Studio
Domovská stránka:
http://www.pinnaclesys.com
SW.cz - Verze:
Další varianty Pinnacle Studio
SW.cz - Související:
Programy na úpravu videa
Velikost souboru:
3,6 MB
Staženo:
406647x celkem
67x tento týden
Poslední aktualizace:
23. září 2019
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.