Hlavní navigace

 moviEZ HD 1.0

Aktualizace programu
11. 10. 2013
Antivirová kontrola
29. 5. 2020 4:49
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
439×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Komplexní nástroj pro editaci videa

moviEZ HD je uživatelsky přívětivá aplikace, která vám pomůže vytvářet zajímavá videa s profesionálním vzhledem. Rozhraní aplikace je moderní a velmi přehledné. Aplikace vám umožní vložit různé obrázky a videa z disků, fotoaparátů, videokamer nebo jiných mobilních zařízení a následně je uspořádat a pracovat s nimi.

Z vámi pořízených záběrů snadno poskládáte zajímavá videa. Můžete je libovolně prostříhat, spojovat, umístit do nich různé působivé přechody mezi záběry, vložit titulky, nastavit parametry zobrazení, použít různé efekty a filtry. Dále také můžete použít některý z profesionálních přednastavených stylů dodávaných s moviEZ HD, který ještě můžete vyladit podle vašich představ. Nakonec lze samozřejmě přidat hudbu, nastavit například hlasitost, kvalitu zvuku apod.

Hotové video jde uložit do souboru pro další úpravy či přímo odeslat na Facebook nebo YouTube nebo exportovat do počítače a případně do mobilního zařízení jako iPad, iPhone nebo iPod. Podporované formáty výstupních souborů jsou WMV, MOV, MPEG-1, DV-AVI, AVI, MPEG-2, H.264 a MPEG-4 a další.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o moviEZ HD

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty