Maxthon v nové verzi 4.0.3

<p>&#160;</p>
<p>&#160;</p>
Prohlížeč Maxthon o sobě v poslední době dává vědět čím dál více, a to veskrze v tom pozitivním slova smyslu. Sází především na inovativní a nestandardní funkce, které z něj i v tuhé konkurenci dělají poměrně zajímavou alternativu.
Martin Tábor 28. 2. 2013

Sdílet

Vývojáři dokončili první upgrade od vydání čtvrté verze Maxthonu pod novým názvem Maxthon Cloud Browser. Ten oproti předchozím verzím přinesl hlavně propojení s 10 GB cloudovým úložištěm zdarma, do kterého jdou např. „stahovat“ soubory namísto vlastního pevného disku. To dělá z Maxthonu skutečně velmi zajímavý prohlížeč, který již nějakou dobu staví na osvědčeném a moderním jádře WebKit, ale stále je schopen přepnout i na dříve využívané jádro z Internet Exploreru.

Maxthon Cloud Browser 4.0.3.6000

Co tedy přináší první verze po „velkém“ čtvrtém vydání? Především se pochopitelně jedná o opravy dlouhého seznamu odhalených chyb. Mírně bylo upraveno i uživatelské rozhraní, jehož se však zároveň týká i množství odladěných bugů, a to zřejmě z důvodu, že oproti jiným browserům jde Maxthon tak trochu proti proudu a uživatelské rozhraní je poměrně bohaté. Přidán byl náhled tisku, aktualizační tlačítko v dialogu „O aplikaci“ a došlo k rozšíření možností cloudové synchronizace. Vydání finálního sestavení 4.0.3.6000 pak předcházely čtyři RC verze.

Zdroj: maxthon.com

Autor článku