RSS export

Zpět na: PC > Komunikace > Instant Messengers > Ostatní > Google Talk

Google Talk


Celkové hodnocení
3.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 5(26 hlasů)


Rychlý hlasový i textový komunikátor od Google

Nová konkurence zavedených komunikátorů jako je např. ICQ, pochází z dílny Google a je to nejen velmi dobrý komunikátor, ale také skvělý doplněk k vašemu Gmail účtu.

Google Talk obsahuje textovou i hlasovou komunikaci a pracuje velmi svižně. Jako všichni konkurenti obsahuje seznam kontaktů (který můžete importovat z Gmailu) s indikátorem, zda je uživatel právě on-line. Co program ovšem zatím neumí je posílání souborů a konferenční hovor, ale to většina uživatelů stejně nevyužije.
Jinak práce s programem probíhá naprosto klasicky - ze seznamu si vyberete požadovaný kontakt a můžete ihned psát zprávu nebo zahájit hovor.

Do Google Talk se musíte přihlásit svým Gmail účtem. Pokud nemáte ještě vlastní Gmail účet, budete se muset nechat pozvat od někoho, kdo jej má. Vzhledem k rozšířenosti Gmailu by to neměl být velký problém - každý uživatel může navíc pozvat neomezeně dalších uživatelů.

Program je zpracován v typické jemné grafice, ve které běží například Gmail, je velmi přehledný a jako všechny služby Google velmi rychlý. Zatím navíc nezobrazuje žádné reklamy, i když do budoucna se dá počítat s typickými kontextovými odkazy. S čím také Google do budoucna počítá je možnost napojit se na jiné instant messengery.

Mezi novinky verze patří možnost zvolit si pro svou virtuální identitu obrázek. A to buď z dostupné galerie nebo svůj vlastní.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Google Talk

Licence:
Freeware
Autor:
Google Inc.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.google.com
Velikost souboru:
1,5 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP
Staženo:
51786x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
11. května 2007
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.