Hlavní navigace

 160WiFi 4.1.8.0

Aktualizace programu
9. 7. 2015
Antivirová kontrola
28. 4. 2020 5:06
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
14 866×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Vytvoření wi-fi hotspotu pro připojení k internetu

160WiFi je snadno použitelný intuitivní nástroj, který vám pomůže vytvořit wi-fi hotspot pro připojení dalších zařízení (smartphonů, tabletů či dalších PC) k internetu. 160WiFi je vybaven hlavním oknem s bočními panely, které umožňují konfigurovat jeho fungování a případně se dozvědět více podrobností o připojených zařízení.

Po spuštění aplikace dojde k vytvoření aktivního připojení pomocí výchozího nastavení. Dále můžete upravovat nastavení a přidávat různá zařízení, která mohou získat přístup k internetu přes vámi zřízený wi-fi hotspot.

Pomocí aplikace 160WiFi můžete omezit rychlost stahování a odesílání každého zařízení na vašem hotspotu, takže nemají možnost zneužívat váš internetový přístup. Navíc lze nastavit časový limit, po kterém se připojení automaticky vypne.

Aplikaci 160WiFi lze použít k ovládání počítače z mobilního telefonu, jen jednoduše oskenujete QR kód ze záložky Dálkový ovladač v hlavním okně a potvrdit propojení. Prostřednictvím aplikace pak můžete například měnit hudbu nebo ovládat různé prezentace na dálku.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o 160WiFi

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.