Hlavní navigace

 Bad Piggies 1.1.0

Aktualizace programu
30. 7. 2013
Antivirová kontrola
29. 4. 2020 5:00
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
8 854×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Kreativní hra od tvůrců Angry Birds

Bad Piggies je kreativní hra založená na fyzikálních principech, která rozvíjí příběh Angry Birds a umožňuje hrát hru i za protistranu, tedy za zlá prasata, která v původním příběhu hry ukradla ptákům jejich vejce. Právě poskládat mapku, která zlotřilá prasata k ptačím vejcím dovede je cílem hry. 

Stejně jako u Angry Birds se hra dělí na kampaně (suchozemská, létající, písečná apod.) a ty obsahují jednotlivá kola, která jsou odstupňována podle obtížnosti. V každém kole může hráč získat jeden dílek mapky a dostat se k němu může pouze za využití stroje, který si sám sestaví. Při jeho tvorbě stroje lze využít rozličných konstrukčních prvků, jako jsou například kola, motor, vrtule nebo křídla. 

Herní prostředí je po grafické stránce velmi podobné Angry Birds. Ve svém stroji musí hráč překonat řadu překážek a tak je nezbytné pamatovat při jeho konstrukci na každý detail. Po úspěšném dokončení mapy je výkon zároveň ohodnocen počtem hvězdiček, který závisí například třeba také na tom, zda se stroj po cestě nerozbil.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Bad Piggies

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty