RSS export

Zpět na: PC > Hry a zábava > Dětské hry > Pexeso

Pexeso


Celkové hodnocení
4 z 54 z 54 z 54 z 54 z 5(4 hlasy)


česky

Se 4 sadami obrázků a možností vytváření 2 vlastních

Hra PEXESO je počítačovou variantou klasické stolní hry, kterou zná snad každý. Hra je vytvořena zejména pro procvičování paměti dětí. Proto je pouze pro jednoho hráče a obsahuje sady obrázků s dětskými motivy. Pro rozšíření vědomostí dětí má hra rovněž možnost zobrazovat názvy obrázků jednotlivých karet. Ovládání je velmi jednoduché a hra je tak vhodná i pro malé děti.

Pro soutěživé typy má hra sledování statistických údajů. Rekordní výsledky úspěšnosti a času hry se ukládají a je možné je vynulovat.

Hra obsahuje čtyři základní sady obrázků (Zvířátka, Večerníčky, Květiny a Památky) a možnost přidání vlastních obrázků do dalších dvou sad (Vlastní 1 a Vlastní 2). Přidání vlastních obrázků je jednoduché, postačí do příslušného adresáře nakopírovat 24 obrázků ve formátu *.jpg, *.png nebo *.bmp.

Z menu je možné nastavit jednu ze dvou barev rubových stran karet a zobrazování popisků obrázků ze základních sad (popisky u vlastních sad se nezobrazují).

Program nevyžaduje instalaci. Po rozbalení se vytvoří složka Pexeso s programem. Po prvním spuštění se dále vytvoří složky pro vlastní soubory a datový soubor pro ukládání rekordních výsledků a nastavení hry.


Celkové hodnocení

4
0
4 z 54 z 54 z 54 z 54 z 5(4 hlasy)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o Pexeso

Licence:
Freeware
Autor:
Martin
Potřeba instalace:
ne
Domovská stránka:
http://pexeso.webz.cz
Velikost souboru:
3,2 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista
Staženo:
16690x celkem
21x tento týden
Poslední aktualizace:
20. ledna 2011
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.