Hlavní navigace

 progeCAD Professional 2020

Aktualizace programu
23. 9. 2019
Antivirová kontrola
14. 5. 2020 4:01
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
3 867×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

2D/3D CAD software pro konstrukční práce

progeCAD Professional je špičkový 2D/3D CAD software, který je určen především pro 2D kreslení. Aplikace, stejně jako všeobecně známý AutoCAD, ukládá a otevírá výkresy ve formátu dwg/dxf, umí také přímo otevřít dgn/dwg/dxf soubory vytvořené v aplikacích Microstation a AutoCAD 2014 a jeho nižších verzích. progeCAD Professional navíc umožňuje uložení výkresů i ve formátu starších verzí AutoCAD, čímž je zajištěna dokonalá kompatibilita mezi programy progeCAD a AutoCAD.

Při zakoupení plné verze obdržíte i konvertor PDF výkresů na klasické DWG výkresy, které lze zpětně upravovat. Dále je součástí programu export do 3D PDF, převod PDF zpět na výkres, iCADLib správce bloků s více než 22 000 bloky, nástroj pro vektorizaci naskenovaných dokumentů a doplněk Google Earth pro publikaci. progeCAD nabízí množství funkcí jako např. expresní nástroje, ACIS objemové modelování, fotorealistické renderování, PDF, DWF, JPG tisk, správce rastrových obrázků, přechody barev, šrafy, polygonální výřezy, eTrack (OTRAS objektové trasování), polární trasování, 3D parametrický doplněk EasyArch3D pro architekty, přizpůsobení pomocí VB, VBA, C++ LISP, DRX C++ (ARX) nebo SDS C++(ADS).

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o progeCAD Professional

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.