Hlavní navigace

Photo Frame Studio 2.84

Aktualizace programu
18. 12. 2012
Antivirová kontrola
23. 1. 2020 4:38
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
21 722×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Editace a dekorace digitálních fotografií

Program Photo Frame Studio je určený na editaci a dekoraci digitálních fotografií. Díky programu bude každá fotografie vypadat jinak a práce s naším programem vám přinese zcela jistě spoustu radosti.

Nabízíme více jak 200 rámečků, z nichž každý lze měnit pomoci nástrojů, které náš program obsahuje. Rozhraní programu je velmi přívětivé a bylo navrženo tak, aby jeho používání bylo pro každého snadné.

Svoji fotografií můžete pomoci několika pokynů připravit a vyzdobit tak, že k ní přidáte rámeček, masku, pozadí nebo text. V případě použití všech uvedených funkcí a efektů je můžete volit postupně, nebo použit najednou všechny uvedené prvky, a takto společně se změnou barev jednotlivých vrstev, sytosti, kontrastu zajistit, že každá fotografie bude zcela jiná.

Můžete si také navrhnout vlastní design. Umožní vám to nástroje na přidávání libovolných prvků: tvarů, klipartů a efektních nápisů. Kromě toho je zde také možnost fotografií upravovat, tedy oříznout, přiblížit podle vlastního rozhodnutí, a také odstraňovat červené oči. Program umožňuje uživateli zadat bezprostřední pokyny k tisku fotografií jeho vlastní tiskárnou, k jejich uložení ve vysokém rozlišení za účelem následného odeslání do fotolabů, a k uložení s menším rozlišením pro prezentaci fotografií na webových stránkách.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Photo Frame Studio

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty