Hlavní navigace

CMSSS 1.9.4

Redakční systém v PHP a MySQL

CMSSS je český redakční systém (CMS) se širokým spektrem funkcí, mezi které patří například eshop, nákupní košík, chat, fórum, vzkazník, fotogalerie, sdílení odkazů, vyhledávání na stránkách, posílání uživatelských zpráv, chatování pomocí IM, anketa s možnostmi nebo přihlášení. Po přihlášení je možná editace profilu, změna hesla, změna šablony nebo zobrazení statistik.

Jeho předností je velmi snadná tvorba šablon. Pomocí zadání několika proměnných do HTML stránky se z obyčejné HTML šablony může během chvilky stát šablona pro redakční systém.

Velkou výhodou je i automatická detekce mobilních zařízení, takže webdesignérům stačí vytvořit pouze dvě rozdílné šablony pro počítač a pro mobil (pokud nechtějí vytvářet jednu responzivní).

Autoři kladou velký důraz na zabezpečení systému, takže se vyrovná těm nejlepším.

CMSSS je univerzální redakční systém, který v sobě kloubí modulárnost Joomly a jednoduchost WordPressu. U tohoto systému sice nenarazíte na rozšířenou uživatelskou komunitu, ani na tisíce hotových modulů ke stažení. Nicméně není zase tak těžké si tyto věci vytvořit.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
18. 4. 2015
Antivirová kontrola
4. 12. 2022 2:50
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
902×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o CMSSS

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty