Hlavní navigace

Javascript and PHP Editor 2.0.6.0

Editor s podporu psaní a testování php a javascriptu

Editor PHP a JavaScriptu.
Instalace:

  • pomocí samo - instalačního balíčku
  • možnost vytvoření ikony na ploše
  • možnost vytvoření složky v nabídce "Programy"
  • pro nižší OS než Windows XP SP2 program umožní nainstalování .NET Framework 2.0
  • .NET Framewok 2.0 si můžete stáhnout i z tohoto serveru a před samotnou instalací programu jej nainstalovat - doporučeno
  • program nevytváří klíče registrů - vhodný pro USB disky

Návod k použití programu:

Po otevření programu dvojklikem myší na jeho ikonu, vybereme soubor s funkcemi z menu Data->javascript.txt, nebo php.txt popřípadě ve složce programu s názvem data můžeme mít vlastní soubory s daty, kde klíčové slovo je od popisu odděleno tabulátorem TAB. Zvolíme mód buď HTML, nebo PHP. Pak již do editoru můžeme začít psát zdrojový kód a v seznamu na pravé straně aplikace se nám začne načítat seznam klíčových slov a funkcí s jejich popisem. Pokud se nám některý výraz zrovna hodí do kódu, tak pokud je na prvním řádku v seznamu stačí jen zmáčknout kombinaci kláves Ctrl + Mezerník a slovo bude nakopírováno do editoru. Pakliže chceme nakopírovat slovo, které se nachází v seznamu na dalších řádcích, stačí na něj kliknout levým myším tlačítkem. Po dokončení psaní kódu tento můžeme otestovat po zmáčknutí kombinace kláves Ctrl + Q  . Můžete také vložit šablonu HTML kódu z menu Edit->HTML base, nebo PHP base.  Editor má jednorázovou podporu barevného zvýraznění syntaxe po zmáčknutí kombinace kláves Ctrl + W. Pokud označíte slovo v editoru například dvojklikem levým myším tlačítkem a zmáčknete klávesu F1, bude toto slovo vyhledáno na internetu v záložce označené F1 on word.

Nastavení cest:

Nastavení cest k prohlížečům, Notepad++, nebo ke složce dir:\Apache\htdocs se provádí z menu Settings ->Browsers přičemž se předpokládá, že již máte Apache server nainstalován na Vašem PC pro správné zobrazení PHP skriptu v integrovaném, nebo v toolbaru zvoleném prohlížeči.

Při vytváření vlatsní slovní zásoby dbejte na to, abyste pokud se jedná o funkci, přidali za název funkce ještě aspoň jednu oblou závorku, aby program věděl, že se nejedná o vlastnost, nebo objekt a přiřadil ji v seznamu správnou barvu. Pokud se jedná o vlastnost, přidejte hned za TAB slovo Prop, u objektu slovo Object a za toto slovo pak již můžete vložit popis.

Odinstalace:

  • instalátor vytvoří exe soubor, který po spuštění provede odinstalaci programu

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
28. 2. 2009
Antivirová kontrola
14. 4. 2021 3:43
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
13 598×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Javascript and PHP Editor

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty