Hlavní navigace

EZGenerator 4.1.0.95

Tvorba a správa webových stránek

EZGenerator je software, který kombinuje offline nástroje pro tvorbu webových stránek a online CMS (Content Management system), neboli systém pro správu obsahu. Díky tomuto programu můžete vytvořit strukturu svých webových stránek, přidávat stránky, připojit blog a vše následně nahrát pro veřejné publikovaní online. EZGenerator také představuje ideální řešení, pokud spravujete několik webových stránek na různých serverech. Všechny své projekty nyní můžete spravovat na jednom místě. Web hosting si vyberete podle vlastních preferencí.

Součástí je webový editor typu WYSIWYG, díky kterému nepotřebujete znát pravidla značkovacího jazyka HTML. Stránky lze dále obohatit o blogy, kalendáře, e-commerce, Google služby, prezentace, čítače a podobně. Samozřejmě, pokud jsou vám jazyky HTML, Java, PHP blízké, EZGenerator vám umožní ponořit hluboko své znalosti do plnohodnotného přizpůsobení svých stránek pomocí těchto vývojových jazyků.

Jakmile stránky dokončíte, můžete využít integrovaného FTP klienta pro upload na vlastní server (FTP, SFTP). Pro testování pak lze využít libovolné místní složky na disku.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
3. 1. 2014
Antivirová kontrola
4. 3. 2023 2:59
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
263×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o EZGenerator

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty