Hlavní navigace

CleverTrack 4.0

Aktualizace programu
28. 6. 2008
Antivirová kontrola
6. 6. 2020 4:03
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 915×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Efektivní nástroj pro správu testování

CleverTrack je velmi výkonný nástroj pro řízení kvality softwarových projektů a pro zlepšení kvality vývoje aplikací. CleverTrak je nástroj využívaný především pro účely Test Case Managementu, Quality Assurance a Bug Trackingu. CleverTrack plní administrativní funkce spojené jak s plánováním, řízením, tak i s následným vyhodnocováním testů. Aplikace posouvá možnosti testování aplikací propojením analýzy projektu v UML, testování a správy defektů software směrem k dosažení ještě vyšší kvality vašich softwarových produktů. Pevná integrace těchto segmentů v rámci projektu zajišťuje komplexní pokrytí všech požadavků, které vznikly v průběhu analýzy projektu. Systém můžeme rozdělit do 5 základních oblastí:

  • Správa testovaných případů
  • Správa a plánování testů
  • Testování a reportování defektů
  • Integrace s Bug Trackery
  • Vyhodnocení testů, tvorba reportů

Jednou z největších výhod CleverTracku je jeho absolutní dostupnost. CleverTrack nabízíme formou webové aplikace, jako službu SaaS (Software as a Service). Stačí několikrát kliknout a můžete plně využívat služeb tohoto nástroje.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o CleverTrack

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.