RSS export

Zpět na: PC > Vývojové nástroje > Databáze a sítě > PxCaseStudio

PxCaseStudio


Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


slovensky

Modelování, evidence dat a generování DB aplikací

PxCaseStudio je univerzální nástroj pro modelování, evidenci dat a generování funkční databázové aplikace běžící pod ASP.NET, programovací jazyk C #.

Umožní vám navrhovat rozsáhlé databázové aplikace pro různé databáze během krátkého času. Podpora zahrnuje databázové servery, jako jsou Oracle, MSSQL Server, MySQL, Firebird a Interbase server.

Program generuje SQL script a nativní kód aplikace v jazyce C # s jednotlivými formuláři, tabulkami, gridmi, editačními prvky, menu apod. Výstupní kód je do značné míry vystavěný na komponentach Px Frameworku, přičemž Px Framework byl speciálně vyvinut na to, aby umožnil takoveto generování aplikace z PxCaseStudia.

Zde se jedná o přesné modelování a komponenty Px Frameworku jsou přesnými stavebními cihličkami, které toto přesné modelování umožňují.

Px Framework zavádí filozofii odkládání konfiguračních dat, vztahů a propojení, jednotlivých typů validací a pod. na databázové komponentě PxWebQuery, přes metodu AddParam a její odvozeniny. Toto značně urychluje vývoj aplikace, její snadnější modifikovatelnost a zlepšuje přehlednost zdrojového kódu. Pokud chcete PxCaseStudio využívat efektivně, doporučuje se nastudovat si filozofii a princip funkce komponent Px Frameworku.


Celkové hodnocení

5
0
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o PxCaseStudio

Licence:
Shareware
Autor:
PROXIMA SOFT
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.proxima-soft.sk
Velikost souboru:
10,3 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista/7/7 64bit
Staženo:
495x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
15. prosince 2012
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.