Hlavní navigace

PxCaseStudio 1.21

Modelování, evidence dat a generování DB aplikací
PxCaseStudio je univerzální nástroj pro modelování, evidenci dat a generování funkční databázové aplikace běžící pod ASP.NET, programovací jazyk C #.

Umožní vám navrhovat rozsáhlé databázové aplikace pro různé databáze během krátkého času. Podpora zahrnuje databázové servery, jako jsou Oracle, MSSQL Server, MySQL, Firebird a Interbase server.

Program generuje SQL script a nativní kód aplikace v jazyce C # s jednotlivými formuláři, tabulkami, gridmi, editačními prvky, menu apod. Výstupní kód je do značné míry vystavěný na komponentach Px Frameworku, přičemž Px Framework byl speciálně vyvinut na to, aby umožnil takoveto generování aplikace z PxCaseStudia.

Zde se jedná o přesné modelování a komponenty Px Frameworku jsou přesnými stavebními cihličkami, které toto přesné modelování umožňují.

Px Framework zavádí filozofii odkládání konfiguračních dat, vztahů a propojení, jednotlivých typů validací a pod. na databázové komponentě PxWebQuery, přes metodu AddParam a její odvozeniny. Toto značně urychluje vývoj aplikace, její snadnější modifikovatelnost a zlepšuje přehlednost zdrojového kódu. Pokud chcete PxCaseStudio využívat efektivně, doporučuje se nastudovat si filozofii a princip funkce komponent Px Frameworku.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
15. 12. 2012
Antivirová kontrola
13. 8. 2021 2:51
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
572×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o PxCaseStudio

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty