Hlavní navigace

 Ovládací panel iCloud 1.0.1

Ovládání služby iCloud i ve Windows

Ovládací panel iCloud (v originále iCloud Control Panel) je aplikace, která umožňuje správu služby iCloud i v posledních verzích operačního systému Windows.

iCloud je webové úložiště určené uživatelům produktů firmy Apple (Mac, iPhone, iPad). iCloud slouží k synchronizaci kontaktů, kalendářů, fotografií, hudby, záložek apod. mezi všemi Apple zařízeními daného uživatele. Pokud uživatel vlastní i zařízení s operačním systémem Windows, jistě by ocenil možnost synchronizovat data i s ním. Proto existuje webové rozhraní služby iCloud, ale hlavně program Ovládací panel iCloud.

Ovládací panel iCloud podporuje synchronizaci kontaktů, pošty a kalendáře s poštovním klientem Microsoft Outlook ve verzi 2007 a novější. Dále je podporována synchronizace s webovým prohlížečem Internet Explorer 8 a novějšími. V případě, že uživatel vlastní iTunes či Safari ve verzi pro Windows, získá možnost automatické synchronizace i s těmito aplikacemi.

Ovládací panel iCloud také informuje o celkovém využití kapacity, nabízí možnost změny složky, kam se mají soubory stahovat, respektive odkud se mají nahrávat do úložiště.

Poznámka: Pro vytvoření účtu iCloud je potřeba vlastnit zařízení iPhone, iPad nebo iPod touch se systémem iOS 5 nebo Mac se systémem OS X Lion.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
13. 12. 2011
Antivirová kontrola
31. 10. 2022 3:59
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
14 652×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Ovládací panel iCloud

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty