Hlavní navigace

 TreeSize 8.6

Informace o velikosti složek na disku

Každy pevný disk je nakonec příliš malý. Prográmek TreeSize vám řekne kam se všechen prostor ztratil. Program spustíte z kontextového menu, adresáře nebo jednotky a on zobrazí velikost adresáře i jeho případných podadresářů. Tyto adresáře můžete stejně jako v klasickém průzkumníkovi dále otevírat a zjistit tak velikost všech podadresářů.

TreeSize pracuje velice rychle, navíc je vše děláno "na etapy", takže můžete vidět velikosti adresářů postupně - zatímco program ještě pracuje. Prostor, který je zaplněn systémem může být po zobrazení také vytištěn.

Ve skutečnosti není TreeSize čistokrevný freeware nýbrž mailware. Jedná se totiž o menšího bratříčka programu TreeSize Professional, který za 57.95$ nabízí rozšířené funkce.

Ve verzi Professional se už jedná o propracovaného správce diskového prostoru, s možností vše zobrazit v přehledných grafech, zjistit informace o souborech (vlastník, poslední přístup) i celých jednotkách. Dovoluje vyhledávání starých, příliš velkých a dočasných souborů. Má také přehledné uspořádání a umožní vám tisk nebo export (Excel, HTML, ASCII) všech výsledků.
 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
26. 1. 2023
Antivirová kontrola
25. 1. 2023 17:11
Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte Vybrat jiné parametry
Staženo
23 786×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o TreeSize

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty