Hlavní navigace

Disk Defrag 1.5.21.340

Aktualizace programu
4. 1. 2009
Antivirová kontrola
10. 6. 2020 18:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
5 586×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Defragmentace disků

Nahrávání a mazání souborů, instalace a odinstalace programů, stahování z internetu a další operace způsobují při běžné práci s počítačem vytváření tzv. fragmentů, tedy menších částí souborů rozptýlených na různých místech pevného disku. Vysoká fragmentace značně zpomaluje práci celého počítače, protože čím dál tím déle trvá, než se z pevného disku nahrají všechny části zpracovávaného souboru. Proto je více než vhodné používat speciální nástroje na defragmentaci, tedy spojení roztroušených částí souborů na pevném disku.

Takovým nástrojem je i Disk Defrag. Práce s programem Disk Defrag začíná volbou pevného disku, který chcete defragmentovat. Pamatujte na to, že v zájmu kvalitní defragmentace by na disku mělo být alespoň 15 % volného místa. Dále již pracuje Disk Defrag zcela automaticky. Na konci procesu je pak přehledná zpráva o výsledku defragmentace pevného disku a s ní souvisejícím zvýšení výkonu počítače. Ovládání programu je velmi jednoduché, kromě volby disku k defragmentaci není třeba nic nastavovat.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Disk Defrag

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty