Hlavní navigace

 SSD Fresh 2022.11.1

Optimalizace výkonu pevných disků s technologií SSD

SSD Fresh slouží k optimalizaci výkonu SSD. Není vůbec dobré používat k jejich optimalizaci běžné nástroje určené k defragmentaci disků, které by opakovaným čtením a zápisem tyto disky výrazně opotřebovávaly.

Program SSD Fresh vám pomůže snadno analyzovat stav disku a provést potřebnou optimalizaci, která vám umožní prodloužit životnost vašeho disku. Výhodou programu je překlad do češtiny, díky kterému je možné dobře porozumět jednotlivým položkám nastavení a tím se také program stává dobře použitelným i pro méně zkušené uživatele.

Pod tlačítkem Doporučení naleznete podrobné informace o konkrétních funkcích a nastavení programu. Zde pak snadno upravíte optimální hodnoty nastavení podle vašich potřeb.

Důležitá funkce programu se skrývá pod tlačítkem S.M.A.R.T. informace. Zde jsou k dispozici výsledky dlouhodobé analýzy disku a prostřednictvím statistiky se záznamem nejhorších naměřených hodnot si můžete ohlídat případné problémy vašeho disku.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
5. 8. 2022
Antivirová kontrola
19. 8. 2022 3:47
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
26 488×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o SSD Fresh

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty