Hlavní navigace

Web2Exe 1.01

Aktualizace programu
23. 10. 2000
Antivirová kontrola
19. 11. 2019 1:28
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
2 832×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Zkompiluje www stránky do samostatně spustitelné aplikace
Web2Exe Vám umožní vytvořit z webových stránek aplikaci, kterou lze spustit i bez přítomnosti prohlížeče! Samozřejmostí je velké množství nastavení a samoinstalační soubor (s možností plné odinstalace :-). Výsledná aplikace je věrným obrazem originálu, obsahuje externí linky apod. Vyberete si, jak má být výchozí prohlížeč nastaven, s možnostmi oblíbených, vyhledávání, zobrazení kódu atd. atd.

Web2Exe může být použit také pro tvorbu elektronických manuálů, knih, prezentací a vlastně všeho, co je možno vytvořit s použitím HTML, ale není možno kvůli objemu distribuovat přes Internet. Vlastní ovládání je velice jednoduché, program má navíc implementovaného průvodce, takže své první stránky můžete zkompilovat do 5 minut!

Program má po grafické stránce velice inovativní rozhraní, dokonalou dokumentaci (v angličtině) a jeho plná verze je v porovnání s konkurenčními programy i cenově dostupnější.

Volně šiřitelná verze je omezena na deset dní, pak je nutno program zaregistrovat.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Web2Exe

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty