Hlavní navigace

Rename Assistant 1.0

Aktualizace programu
10. 8. 2010
Antivirová kontrola
4. 6. 2020 3:30
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
2 124×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Pomocník pro hromadné přejmenování

Rename Assistant je šikovný prográmek, který učiní hromadné přejmenovaní souborů mnohem rychlejší a jednodušší. Postup je následovný. Uživatel si nejprve zvolí soubory, které hodlá přejmenovat. Následně nastaví, jak mají nové názvy vypadat. Nakonec spustí akci přejmenovaní. Hotovo.

Rename Assistant nabízí i několik zajímavých funkcí. V prvé radě jde o možnost vrácení k původním názvům. To přijde vhod, jestli jsme si něco rozmysleli, nebo jsme proste udělali překlep při psaní nového názvu.

Ty z vás, kteří potřebují přejmenovat soubory na názvy, které z internetu zkopírovali do schránky (například názvy písniček), si také přijdou na svoje. Dále je možné zapůjčit si názvy již od existujících souborů a použit je.

Program v neposlední řadě podporuje řadu šablon. Ti mají za úlohu získat informace o souborech, které hodláme přejmenovat. Jde třeba o čas, nebo datum vytvoření, který můžeme zakomponovat do nových nazvu a obohatit tak třeba jména fotek z dovolené.

Jakožto bývá u autora zvykem, i tentokrát najdete v balíku, spolu s programem, příručku ve formátu PDF. Ta vysvětluje, co kde najdete, a jak to použít.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Rename Assistant

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.