Hlavní navigace

ExifTool 12.13

Správa metadat souborů

ExifTool je na platformě nezávislá Perl knihovna a command line aplikace pro čtení, zápis a editaci metadat u nejrůznějších typů souborů. ExifTool podporuje mnoho různých metadatových formátů, včetně formátů EXIF, GPS, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC, Photoshop IRB, FlashPix, AFCP a ID3. Tato aplikace podporuje i formáty výrobců digitálních fotoaparátů Canon, Casio, Fujifilm, GE, HP, JVC / Victor, Kodak, Leaf, Minolta / Konica-Minolta, Nikon, Olympus / Epson, Panasonic / Leica, Pentax / Asahi, Reconyx, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sigma / Foveon a Sony.

ExifTool je dostupný pro systém Linux, jako samostatně spustitelná aplikace pro Windows nebo jako balíček pro MAC OS X. U verze Windows stačí stáhnout a rozbalit archiv. Aplikace se v tomto případě ovládá dvojím způsobem. Archiv obsahuje položku "exiftool(-k).exe", na kterou stačí přetáhnout váš soubor a aplikace zobrazí informace o tomto souboru. Druhou možností je položku "exiftool(-k).exe" přejmenovat na "exiftool.exe" a aplikace se spustí v příkazovém řádku společně s dokumentací.

Balíček pro OS X  nainstaluje command line verzi aplikace a knihovny do adresáře / usr / bin. Po instalaci stačí zadat "exiftool" v okně terminálu pro spuštění samotné aplikace.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
3. 1. 2021
Antivirová kontrola
4. 1. 2021 14:11
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
3 591×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o ExifTool

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty