RSS export

Zpět na: PC > Utility a ostatní > Datum a čas > Coolendář

Coolendář


Celkové hodnocení
3.8 z 53.8 z 53.8 z 53.8 z 53.8 z 5(21 hlasů)


česky slovensky

Svátky, kalendář, hodiny, úlohy, aj. po spuštění

Coolendář je nástroj, který vás po spuštění počítače informuje o aktuálním čase, datu a jménu osoby, která v daném a příštím dni slaví svátek nejen uvítacím oknem, ale i jeho "přečtením". Je plně nastavitelný a tak si ho můžete upravit podle svého gusta. Jeho barevné schéma je vhodné pro Windows 7.

Ve složce, kam byl program vámi nainstalován se nachází soubor jmeniny_cz.txt či jmeniny_sk.txt, který můžete volně editovat podle vlastního uvážení a nastavit si tak vlastní zobrazovaná jména (např. jméno, které není v ČR užívané; vašeho domácího mazlíčka; aj.). V této verzi můžete k úlohám přidat barvu i systémovou akci, přičemž je na výběr z akcí vypnout, hibernovat a restartovat PC. Ve složce programu se také bude po stažení nacházet složka Sounds, která obsahuje zvuky pro čtení. I ty jsou editovatelné. Dále je v programu obsažený modul Diskuze. V něm si můžete vyměňovat názory s ostatními uživateli, ale i s jeho programátorem a podávat tak návrhy na další vylepšení programu.

Na Coolendář jsou vydávány aktualizace. Po dokončení aktualizace se ve složce s programem nachází mimo jiné i soubor "O aktualizaci x.y", který doporučuji vždy po aktualizaci přečíst. Hlavní okno obsahuje interaktivní kalendář. Po kliknutí na příslušný den pravým tlačítkem myši lze vybrat úkol pro plánování. Je na výběr z mnoha typů zobrazení vaší úlohy. Jednou z možností je přidání vlastního zvuku k úloze s možností jeho vlastního nahrání z mikrofonu.

Program obsahuje funkce:

  • Čtení datumu, svátku po spuštění
  • Svátky
  • Interaktivní kalendář -> Plánování
  • Poznámky
  • Diskuze
  • Aktuální čas, datum


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Coolendář

Licence:
Freeware
Autor:
Kap'-o
Potřeba instalace:
ano
Vyžaduje software:
Java Runtime Environment
Domovská stránka:
http://fojjta.wgz.cz
Velikost souboru:
2,2 MB
Operační systém:
Windows NT/2000/XP/7
Staženo:
8374x celkem
10x tento týden
Poslední aktualizace:
27. září 2010
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.