Hlavní navigace

Kingsoft Antivirus 2012 SP5.7

Aktualizace programu
1. 7. 2013
Antivirová kontrola
11. 6. 2020 3:52
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
6 547×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Antivirový program

Kingsoft Antivirus je poměrně známý a osvědčený antivirový program, který se neustále umisťuje na předních příčkách hodnocení. Byl oceněn za nejrychlejší skenování počítače a nejlepší výkon (obojí udělilo AV-Comparative) a více jak devětkrát získal certifikát VB 100 (Virus Bulletin).

Kingsoft Antivirus nabízí automatickou ochranu před všemi známými hrozbami v podobě virů a jiných hrozeb (trojské koně, červy, spyware a malware). Program disponuje kontrolou počítače v reálném čase, umožňuje automatickou kontrolu stažených souborů, souborů přenášených pomocí IM komunikátorů nebo souborů uložených na externích discích (USB klíčenky atp.). Dále dokáže vyhledávat a zneškodnit všechny druhy keyloggerů a rootkitů, blokovat při procházení internetem vyskakovací okna a phishing stránky.

Kingsoft Antivirus je zaměřen na přímé skenování souborů, umožňuje proto široké možnosti nastavení automatického, ale i ručního skenování počítače. Nabízí také automatické aktualizace programu a virové databáze či provázanost s online databází škodlivého softwaru. Program však je možné používat i bez připojení k internetu, v takovém případě je občas nutné stáhnou speciální balíčky aktualizací.

S pomocí programu je možné účinně zvýšit zabezpečení počítače smazáním nepotřebných a potencionálně nebezpečných souborů. Kingsoft Antivirus umí zpracovávat a opravit LSP, díky čemuž může zaručit rychlé a stabilní připojení k internetu.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Kingsoft Antivirus

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.