Hlavní navigace

LINGWA slovní zásoba Angličtina 1.09

Výuka slovíček, vět a frází

Chcete umět anglicky, německy či španělsky, ale nevíte jak se naučit a zapamatovat si všechna ta nová slovíčka a jejich správnou výslovnost? Vyzkoušejte programy pro výuku slovíček, vět a frází: LINGWA slovní zásoba.

Program obsahuje přes 2000 pečlivě vybraných slovíček, která jsou rozdělena do více jak 40 tématických okruhů jako například jídlo, rodina, dům, lidské tělo, oblečení, a mnohá další. Slovíčka jsou doplněna obrázky, výslovností a příkladovými větami, díky čemuž je mnohem jednodušší si slovíčko zapamatovat. Kromě slovíček program obsahuje i stovky užitečných vět a frází, které se vám budou hodit např. při návštěvě restaurace, hotelu, doktora, a podobně. Díky jednoduchému editoru uživatelských témat lze program snadno doplnit o nová slovíčka a fráze s vlastními obrázky a výslovností.

Každé nové slovíčko vás program bude učit postupně v několika krocích. Nejprve se naučíte slovíčko poznat podle jeho výslovnosti a následně se budete učit slovíčko psát. Takto naučená slovíčka si udržíte v paměti mnohem déle, než při klasické výuce z učebnice nebo jiných výukových programů.

Naučená slovíčka je potřeba procvičovat, jen tak si je udržíte ve své paměti. Program LINGWA slovní zásoba sleduje hodnocení a čas vašich odpovědí pro každé slovíčko, a podle toho určí, kdy a jak je nejvhodnější dané slovíčko znovu procvičit. Budete tedy vždy opakovat jen to, co je třeba, a naučená slovíčka a fráze nikdy nezapomenete.

Procvičování slovíček si můžete zpestřit řadou zábavných cvičení. Můžete luštit osmisměrky, prohazovat písmena ve slovech, hrát pexeso nebo poznávat skrytá slova.

Řadu cvičení si můžete vytisknout a učit se tak slovíčka i mimo počítač. Připravit si můžete nejrůznější testy, výukové kartičky, pexeso nebo například vlastní sešit s osmisměrkami.

Zakoupený program můžete používat až na 3 počítačích současně. V programu se každý student přihlašuje pod vlastním uživatelským účtem, který lze snadno uložit např. na USB flash disk, a díky tomu mít na každém počítači vždy aktuální stav výuky.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Aktualizace programu
18. 9. 2019
Antivirová kontrola
4. 10. 2020 3:38
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
7 052×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o LINGWA slovní zásoba Angličtina

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty