Hlavní navigace

Autoškola 3.02

Výuka, procvičování a přezkoušení 757 testových otázek autoškoly
Program Autoškola 2001 umožňuje prohlížení, procvičování a přezkoušení ze všech 757 testových otázek a to i formou bodovaného testu. V režimu procvičování program špatně zodpovězené otázky vrací několikrát až do úplného zvládnutí. Bodovaný test je složen z náhodně vybraných otázek, ale tak aby se co nejvíce podobal skutečnému zkouškovému testu. V programu se také setkáte i s dalšími 261 otázkami, které v učebnicích vůbec nejsou.


Otázky lze třídit podle jejich typu (pravidla provozu, dopravní značky, dopravní situace, technické podmínky, zdravověda).

Demoverze, určená ke stažení, má všechny funkce ostré verze programu, je omezena jen v počtu přístupných otázek. Přístup ke všem 757 otázkám získáte vložením správné druhé části aktivačního klíče. První část se klíče se Vám zobrazí po spuštění programu. K vložení druhé části aktivačního klíče budete vyzváni po každém spustění ukázkové verze, pokud klíč nevložíte budete si moci program vyzkoušet na omezeném počtu otázek.

Aktivační klíč můžete použít i na další aktualizace programu. Ukázková verze obsahuje pouze 70 testových otázek. Jinak není v ničem omezena. Cena aktivačního klíče je 100 Kč.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
23. 7. 2006
Antivirová kontrola
17. 5. 2022 3:50
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
35 254×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Autoškola

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty