Hlavní navigace

 PROMOTIC SCADA system 9.0.9

Vizualizace a řízení technologických procesů
SCADA systém PROMOTIC disponuje širokou paletou komunikačních rozhraní: XML, ActiveX, ODBC, ADO, DLL, OPC, DDE, TCP/IP, HTTP, HTTPS, atd.


 
K dispozici je také široké spektrum komunikačních ovladačů pro PLC: Simatic, Saia, Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley, Koyo, Adam, Tecomat, atd.

Mezi podporované komunikační protokoly patří: Modbus, M-bus, IEC60870-5, SMS, atd.
 
PROMOTIC pracuje s různými typy databází: Access, Dbase, MsSQL, MySQL, Oracle, atd.
 
Systém PROMOTIC zahrnuje integrovaný Web Server a umožňuje tak vzdálené prohlížení a ovládání aplikací. Systém automaticky generuje grafické rozhraní aplikace v podobě dynamických HTML stránek. Všechny přenosy jsou postaveny na HTTP/HTTPS protokolech s využitím technologií XML a AJAX.
 
Systém PROMOTIC obsahuje bohatou knihovnu grafických prvků, kterou je možné dále doplňovat vlastní grafikou SVG, BMP, PNG, JPG.
 
Vývojové prostředí PROMOTIC je k dispozici jak v českém tak v anglickém a polském jazyce. Vytvořené aplikace je možno provozovat ve vícejazičném režimu.

SCADA systém PROMOTIC je nyní k dispozici také jako FREEWARE, tedy zdarma ke stažení. V tomto režimu je možné využívat všechny komunikační ovládače a rozhraní, která jsou k dispozici v komerčním režimu. Provozování freeware aplikací není časově omezeno. Jediným omezením freeware režimu je maximální velikost aplikací do 30 proměnných.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Aktualizace programu
10. 4. 2020
Antivirová kontrola
3. 10. 2020 3:30
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
760×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o PROMOTIC SCADA system

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty