Hlavní navigace

Čárové kódy 9.2

Generování a tisk čárových kódů

Program Čárové kódy je určen pro tisk čárových kódů. Kódy se mohou tisknout po jednom, ale předpokládá se častější využití tisku v dávce z předem připraveného seznamu získaného např. výstupem ze skladového programu atd... Seznam se do programu vkládá v textovém formátu (ze souborů TXT a CSV). V nápovědě je uveden podrobný postup vložení dat z Excelu.

Pokud žádný seznam není k dispozici, má program vestavěný generátor, pomocí něhož lze vytvořit seznam automaticky podle nastavených parametrů.

Kvalitní tisk čárových kódů je nejdůležitější vlastnost tohoto programu. Je komplexně řešený vestavěným Tiskovým modulem.

Součástí programu je 12 výchozích typů tiskových předloh, které jsou odvozeny podle standardních štítků nebo vycházejí z konkrétních potřeb uživatelů. Vzhledem k rozmanitosti nabídky výrobců etiket, případně zvláštních požadavků umožňuje program uživatelkou úpravu výchozích předloh i vytváření zcela nových předloh. K tomu účelu je do programu integrovaný Návrhář předloh.

Aktuální verze programu Čárové kódy je určená pro uživatele, kteří očekávají od programu pohotový tisk čárových kódů s jednoduchým uživatelským prostředím a základními možnostmi. Pro náročnější uživatele je připravena profi verze. Informace o této verzi jsou na webu autora.

Program se neinstaluje, pouze zkopíruje ze zip archivu. Součástí programu je podrobná nápověda.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
14. 2. 2012
Antivirová kontrola
30. 1. 2021 3:55
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
15 388×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Čárové kódy

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty