RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Ostatní > Čárové kódy

Čárové kódy


Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(2 hlasy)


česky

Generování a tisk čárových kódů

Program Čárové kódy je určen pro tisk čárových kódů. Kódy se mohou tisknout po jednom, ale předpokládá se častější využití tisku v dávce z předem připraveného seznamu získaného např. výstupem ze skladového programu atd... Seznam se do programu vkládá v textovém formátu (ze souborů TXT a CSV). V nápovědě je uveden podrobný postup vložení dat z Excelu.

Pokud žádný seznam není k dispozici, má program vestavěný generátor, pomocí něhož lze vytvořit seznam automaticky podle nastavených parametrů.

Kvalitní tisk čárových kódů je nejdůležitější vlastnost tohoto programu. Je komplexně řešený vestavěným Tiskovým modulem.

Součástí programu je 12 výchozích typů tiskových předloh, které jsou odvozeny podle standardních štítků nebo vycházejí z konkrétních potřeb uživatelů. Vzhledem k rozmanitosti nabídky výrobců etiket, případně zvláštních požadavků umožňuje program uživatelkou úpravu výchozích předloh i vytváření zcela nových předloh. K tomu účelu je do programu integrovaný Návrhář předloh.

Aktuální verze programu Čárové kódy je určená pro uživatele, kteří očekávají od programu pohotový tisk čárových kódů s jednoduchým uživatelským prostředím a základními možnostmi. Pro náročnější uživatele je připravena profi verze. Informace o této verzi jsou na webu autora.

Program se neinstaluje, pouze zkopíruje ze zip archivu. Součástí programu je podrobná nápověda.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Čárové kódy

Licence:
Freeware
Autor:
Datales
Potřeba instalace:
ne
Domovská stránka:
http://www.datales.cz
Velikost souboru:
2,2 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/7/8
Staženo:
13977x celkem
9x tento týden
Poslední aktualizace:
21. dubna 2014
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.