RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Ostatní > BodyFit Instruktor

BodyFit Instruktor


Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


česky

Elektronická kniha o metodice cvičení a fitness

BodyFit Instruktor má cca 400 stran o praktické stránce fitness. Vychází v českém a anglickém jazyce. Obsahuje nejen základy teorie Fitness, vložené ve stejnojmenné sekci, doplňující nezávislý první díl FitBook Linie, ale jeho stěžejním obsahem je hlavně zásobník cca 200 cviků jejich variant a modifikacích přehledně setříděných dle lokace působení na sval.

Součástí je kromě fotodokumentace cviku také jeho podrobný popis. Je vysvětlen také průběh techniky pohybu s dýcháním. Jsou zde uvedeny kompatibilní varianty cviku a informace, které uvádějí důležitost některých poznatků a eliminují vytváření chyb. Samozřejmostí této sekce je přechod k informacím o aerobním tréninku jako nezbytné součásti. Aerobních formách a začleňování této aktivity do Vašeho tréninkového programu.

Program BodyFit informuje také o stretchingu jako o oblasti s největšími nedostatky sportovních cvičenců. Zabývá se nejen osvětlením definic, druhů a pojmů, ale zavedením stretchingu do cvičební praxe. Není opomenuta ani klidová část mimo tréninkový proces fitness. V sekci s názvem „Regenerace ve fitness“ se dozvíte běžné druhy i podrobné lékařské praktiky, související s touto problematikou.

Následná část „Tréninkový plán“ seznamuje s odbornou metodikou fitness a principy cvičení. V téže sekci je zahrnuta problematika při zdravotním postižení pohybového aparátu ale i běžných dysbalancích běžné cvičící populace. Závěr sekce je určen ženám a problematice cvičení a těhotenství. Bonusově je také přidána kladně hodnocená část z předchozí elektronické publikace FitBook Linie a to sekce doplňků výživy. Zde se tedy čtenář podrobně seznámí s druhy doplňků stravy, jejich použitím a komplexní problematikou suplementace. Nechybí ani možnost odborného vypracování tréninkových fitness služeb nabízené autorem.


Celkové hodnocení

5
0
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o BodyFit Instruktor

Licence:
Demo
Autor:
Tomáš Rathai
Potřeba instalace:
ne
Domovská stránka:
http://www.postavaprokazdeho.cz
Velikost souboru:
21,5 MB
Operační systém:
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
2131x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
13. května 2006
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.