Hlavní navigace

BodyFit Instruktor 2.0

Elektronická kniha o metodice cvičení a fitness
BodyFit Instruktor má cca 400 stran o praktické stránce fitness. Vychází v českém a anglickém jazyce. Obsahuje nejen základy teorie Fitness, vložené ve stejnojmenné sekci, doplňující nezávislý první díl FitBook Linie, ale jeho stěžejním obsahem je hlavně zásobník cca 200 cviků jejich variant a modifikacích přehledně setříděných dle lokace působení na sval.

Součástí je kromě fotodokumentace cviku také jeho podrobný popis. Je vysvětlen také průběh techniky pohybu s dýcháním. Jsou zde uvedeny kompatibilní varianty cviku a informace, které uvádějí důležitost některých poznatků a eliminují vytváření chyb. Samozřejmostí této sekce je přechod k informacím o aerobním tréninku jako nezbytné součásti. Aerobních formách a začleňování této aktivity do Vašeho tréninkového programu.

Program BodyFit informuje také o stretchingu jako o oblasti s největšími nedostatky sportovních cvičenců. Zabývá se nejen osvětlením definic, druhů a pojmů, ale zavedením stretchingu do cvičební praxe. Není opomenuta ani klidová část mimo tréninkový proces fitness. V sekci s názvem „Regenerace ve fitness“ se dozvíte běžné druhy i podrobné lékařské praktiky, související s touto problematikou.

Následná část „Tréninkový plán“ seznamuje s odbornou metodikou fitness a principy cvičení. V téže sekci je zahrnuta problematika při zdravotním postižení pohybového aparátu ale i běžných dysbalancích běžné cvičící populace. Závěr sekce je určen ženám a problematice cvičení a těhotenství. Bonusově je také přidána kladně hodnocená část z předchozí elektronické publikace FitBook Linie a to sekce doplňků výživy. Zde se tedy čtenář podrobně seznámí s druhy doplňků stravy, jejich použitím a komplexní problematikou suplementace. Nechybí ani možnost odborného vypracování tréninkových fitness služeb nabízené autorem.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
13. 5. 2006
Antivirová kontrola
8. 3. 2024 3:46
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
2 241×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o BodyFit Instruktor

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty