Hlavní navigace

Barcode Studio 2

Komplexní řešení čárových kódů
Zoner Barcode Studio 2 je univerzální program pro čárové kódy. Umožňuje tvorbu, export, import, tisk i archivaci 17 typů čárových kódů.

 • Pokrývá potřeby běžného uživatele při tvorbě čárových kódů EAN 13, EAN 8, UPC A, UPC E, ITF, ISSN, ISBN, Code 128, UCC/EAN 128, Code 39, Code 93, Codabar, Postnet a celou skupinu kódů typu 2/5.
 • Podpora redukce šířky čar, např. pro inkoustové tiskárny.
 • Podpora optimalizace velikosti kódu pro dosažení maximální kvality na tiskárnách s nízkým rozlišením

 • Přehlednost
  V čárových kódech vytvořených v Zoner Barcode Studiu se neztratíte. Program vám pomůže udržovat a archivovat vytvořené čárové kódy v přehledné stromové struktuře. Všechny čárové kódy jsou organizovány do stromové struktury, která je ukládána do souboru. Kódy z každé složky a jejích "podsložek" mohou být hromadně exportovány v jednom kroku. Vytvořit tak můžete např. archivy pro různé série výrobků.

 • Hromadný tisk čárových kódů
  V přehledných dialozích pro tisk a export čárových kódů můžete umístit kódy na stránku a určit jejich pořadí. Program lze využít také pro potisk archů samolepících štítků. Výsledná tisková stránka může být vyexportována do formátu Zoner Callista (ZMF 4) pro další použití.

 • Export do formátu XML
  Zoner Barcode Studio nabízí plný export a import čárových kódů ve formátu XML. Díky této vlastnosti je zajištěna plná zpětná kompatibilita pro budoucí verze programu a možnost importovat data z libovolných zdrojů. V nápovědě je uvedena podrobná dokumentace XML struktury.

 • Maximální přesnost kódů
  Použití Zoner Barcode Studia 2 vám zaručuje, že vaše kódy budou generovány s maximální správností požadovanou v průmyslu. Zoner Barcode Studio 2 netvoří čárové kódy s pomocí trueType fontů, ale jako grafické objekty. Výstupní kódy mohou být optimalizovány i pro tiskárny s nízkým rozlišením (např. termotransférové tiskárny) a rovněž šířku čar kódu lze upravit podle použité výstupní technologie (ink. tiskárny, sítotisk apod.) s přesností 0.01 ľm. Díky těmto vlastnostem umožňuje program získání nejvyšší možné výstupní kvality dostupné u takového typu aplikace.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
10. 4. 2005
Antivirová kontrola
5. 2. 2024 3:49
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
15 451×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Barcode Studio

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty