Hlavní navigace

Nástěnka ComArr 2.0

Aktualizace programu
13. 10. 2010
Antivirová kontrola
5. 12. 2019 3:57
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 414×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Plánování a evidence osob a prostředků ve firmě

Program Nástěnka slouží pro plánování, evidenci používání a případné další činnosti související s využíváním firemních prostředků, např. rezervace vozidel, místností, zařízení, evidence pracovní činnosti či nepřítomnosti zaměstnanců apod.

V řadě firem se často stává, že nějaký pracovník není k zastižení na pracovišti, a těžko se zjišťuje, proč tam není, kdy se vrátí, popř. kde vlastně je. Nebo je třeba vyrazit na služební cestu, ale není volný žádný vůz. Navíc ani není známo, kdy volný bude. Tyto situace se obvykle řeší zavedením nějakého evidenčního či rezervačního systému, např. ve formě rezervační nástěnky. Program Nástěnka představuje softwarové řešení tohoto problému.

I když je Nástěnka již hotový produkt, nelze určit cenu paušálně, jelikož se předpokládá úprava produktu na míru dle požadavků zákazníka. Cena se pak odvíjí dle provedených prací.

Před spuštěním instalace je třeba extrahovat všechny soubory do libovolné složky, poté je možno spustit instalaci 'setup.exe'. Další postup instalace je popsán v souboru 'instalace.doc'.

 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Nástěnka ComArr

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.