Hlavní navigace

csWord 3.0

Editor pro Word 97-2003 a 2007,export PDF

Velmi malý a rychlý editor dokumentů Microsoft Word 97-2003 a Microsoft Word 2007, který se téměř vyrovná drahé konkurenci od společnosti Microsoft. Program vypadá prakticky stejně jako Microsoft Word, takže si na něj snadno zvyknete. Mimo standardních formátů (doc,docx) podporuje také například HTML, HTM, RTF, TXT, XML, CSS. Zajímavou funkcí je export souboru do formátu PDF.

Program má výbornou kompatibilitu při otevírání dokumentů vytvořených v Microsoft Wordu. Podporuje všechny standardní možnosti formátování textu od velikosti a typu písma až k očíslovaným odrážkám, vkládání obrázků, jednoduchou tvorbu tabulek a mnoho dalších. csWord může být plnou náhradou starších verzí Microsoft Wordu 97-2003 i zcela nového Microsoft Wordu 2007, je velice malý, rychlý a bude dobře fungovat i na slabších počítačích , na kterých by např. Microsoft Word 2007 nebylo možné spustit.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
25. 5. 2009
Antivirová kontrola
7. 6. 2022 3:55
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
75 345×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o csWord

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty