Hlavní navigace

AbiWord 3.0.2

Bohatý textový editor zcela zdarma

Velmi schopný editor dokumentů (.doc, .rtf), který se téměř vyrovná drahé konkurenci od společnosti Microsoft. Program vypadá prakticky stejně jako Microsoft Word, takže si na něj snadno zvyknete. Mimo standardních formátů (doc a rtf) podporuje také například HTML, Palm dokumenty, Psion Word a další. Při otevírání dokumentů vytvořených v Microsoft Wordu se objevují výrazné nedostatky kompatibility, ale soubor se otevře a text si přečíst můžete.

Aplikace podporuje všechny standardní možnosti formátování textu od velikosti písma až k očíslovaným odrážkám. Tím spíš překvapí krkolomná práce s tabulkami, které se musí definovat velmi složitě.

Program obsahuje také kontrolu pravopisu, pro kterou potřebujete český slovník. Ten je ovšem  třeba si stáhnout samostatně.

AbiWord sice není úplně dokonalou náhradou Microsoft Wordu, je však zcela zdarma a tak může znamenat zajímavé řešení pro některé menší společnosti nebo domácnosti. AbiWord je samozřejmě plně přeložen do češtiny.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
29. 4. 2018
Antivirová kontrola
7. 5. 2022 3:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
203 945×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o AbiWord

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty