Hlavní navigace

ICE Book Reader Professional 7.5b

Aktualizace programu
8. 4. 2005
Antivirová kontrola
9. 6. 2020 18:23
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
18 936×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Nástroj pro čtení knížek v elektronickém formátu
Stále více se dnes rozšiřují knihy v elektronických formátech. Jak v obyčejném textovém formátu TXT, tak třeba i v účelových formátech pro Palm (PDB, PRC). Pokud si chcete tyto knihy pohodlně přečíst, je dobré si vybrat ten správný program, který je umí zobrazit. A jedním z těch kvalitních je právě ICE Book Reader Professional.

Umí zobrazít nepřeberné množství formátů. Vedle již zmíněných je to například RTF, HTML, MS Word či LIT. Podporuje různá kódování, takže není problém ani zobrazení textu v národních abecedách. Samozřejmostí u tohoto typu programu je možnost nastavení automatického posunu textu. ICE Book Reader ho má opravdu plynulý, takže se oči příliš nenamáhají a to je to hlavní. K tomutu cíli - tedy k šetření našich očí při čtení - slouží i další vlastnosti programu jako například antialiasing a vhodně zvolené barevné zobrazení textu.

Vedle těchto základních vlastností najdeme v programu i další užitečné funkčnosti jako je například interní podpora archivních formátů.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o ICE Book Reader Professional

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.