Hlavní navigace

 Foxit PhantomPDF Standard 10.1.0

Kvalitní pokročilá správa a úprava PDF souborů

Foxit PhantomPDF Standard je komplexní software určený pro správu, vytváření a bezpečné zajištění dokumentů PDF. Pomocí intuitivního uživatelského rozhraní lze v souborech PDF snadno provádět různé úpravy jako například odstranit části dokumentu, oříznout stránky, otočit nebo přidat stránku, vkládat obrázky a multimediální soubory, upravit pozadí nebo záhlaví či zápatí apod.

Software také umožňuje vkládat do dokumentu poznámky, zvýraznit části textu, spravovat záložky, kvalitně a rychle vyhledávat text v souboru PDF nebo zmenšit velikost souboru PDF podle potřeby. Software také nabízí pro dokumenty kvalitní zabezpečení - ochranu heslem, šifrovací certifikát a digitální ověřování podpisu, které zabrání nežádoucímu přístupu k důležitým informacím.

Foxit PhantomPDF Standard můžete použít pro vytváření PDF dokumentů přímo z aplikací Office (Word, PowerPoint a Excel). Prostřednictvím softwaru lze také převést PDF do různých formátů jako například DOC, JPEG, PNG, TIFF či BMP.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
28. 9. 2020
Antivirová kontrola
31. 10. 2022 2:56
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
3 337×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Foxit PhantomPDF Standard

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty