Hlavní navigace

Jednoduchá EET pokladna 1.7.1

Aktualizace programu
31. 3. 2020
Antivirová kontrola
8. 7. 2020 4:00
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
98×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Jednoduchá EET pokladna pro Windows

EET pokladna vytvořená s důrazem na jednoduché ovládání a nastavení. Program je přizpůsoben dotekovému ovládání na dotekových displejích, ale umožňuje i rychlé ovládání klávesnicí nebo standartní obsluhu myší. Součástí jsou pkročilé funkce jako evidence skladových zásob, restaurační provoz s účtováním po jednotlivých stolech, přijímání plateb v cizích měnách s automatickým přepočtem podle aktuálního lístku ČNB a další. 

Aplikace promění Váš počítač s operačním systémem Windows na plnohodnotnou evidenční pokladnu s vystavováním dokladů do systému EET pro neplátce, plátce DPH i pro osoby účtující ve zvláštním režimu DPH, jako jsou obchodníci s použitým zbožím. Bez zadání licence lze neomezeně používat pro školící, výukové a demonstrační účely, pro zadání vlastního DIČ je třeba jednorázové zakoupení licence, žádné měsíční, roční ani jiné další poplatky ale nejsou účtovány.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Jednoduchá EET pokladna

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty