Hlavní navigace

DE pro neplátce DPH Excel 2000-2003 2.1

Aktualizace programu
19. 4. 2013
Antivirová kontrola
15. 4. 2020 3:58
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
6 229×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Daňová evidence pro neplátce DPH v MS Excel

Daňová evidence (N DPH) je určena pro neplátce DPH a umožňuje vedení daňové evidence, komplexně spravovat oblasti fakturace a evidence odběratelů. Uživatel může jejím prostřednictvím vést deník daňové evidence, pokladní knihu, knihu jízd, může vystavovat příjmové a výdajové pokladní doklady, faktury - daňové doklady, zálohové faktury a dobropisy. Doklady lze automaticky exportovat do formátu PDF (u MS Excel 2007 a vyšší verze).

Dále může vést podrobnou evidenci odběratelů databázovým způsobem, vytvářet souhrny vystavených faktur, souhrny odběratelů dle vlastních kritérií, generovat statistické sestavy obsahující data, potřebná k vedení daňové evidence (nebo účetnictví) a mnoho dalších funcionalit.

Všechna uživatelem zadaná data (faktury a odběratelé) zůstávají uložena v databázích. Databáze lze zálohovat a importovat zpět do aplikace nebo případně exportovat pro další použití. Drtivá většina operací je plně zautomatizována prostřednictvím naprogramovaných procedur ve VBA a umožňuje uživateli komfortní správu dat.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o DE pro neplátce DPH Excel 2000-2003

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty