RSS export


Bar & Restaurant


Celkové hodnocení
2.5 z 52.5 z 52.5 z 52.5 z 52.5 z 5(8 hlasů)


česky

Pokladní systém pro bary, restaurace a diskotéky

Bar & Restaurant je příjemný a spolehlivý pokladní systém, který vede zákaznické účty, pokladnu a sklad kdekoliv, kde je zařízení barového typu. Jde o přehledný systém, který podporuje ovládání myší, klávesnicí, nebo pomocí volitelné dotykové obrazovky. V systému je i podpora čtečky čárových kódů. Bar & Restaurant vede kompletní stavy skladu, prodeje a zákaznických účtů. Zároveň je to systém, který provádí kontrolu práce zaměstnanců, čímž chrání investice a reguluje výdaje firmy. Tento pokladní systém zaměstnancům nejenže ulehčí práci, ale především zamezí vzniku účetních a jiných chyb, které obvykle činí personálu největší manko.

Tento systém je plně připraven na nástup elektronické evidence tržeb (EET). Aktualizace jsou zdarma.

Práce se systémem je navržena tak, aby byla co nejrychlejší. Systém je tedy vhodný i pro diskotéky a další místa, kde je velký provoz. Systém je plně připraven pro užití i jako registrační pokladna. Není problém na jednom skladu používat více terminálů, nebo i více samostatných barů (vlastní sklad). Data lze sdílet, přenášet, kontrolovat v kanceláři za běhu apod. Systém usnadňuje vytváření uzávěrek (tzv. zrcadel). Pomocí průvodce a dialogů je uzávěrka zpracována mnohem rychleji, než běžnou metodou. Výsledkem jsou podrobné reporty (PDF), které je možno tisknout, odeslat emailem, nebo archivovat. V případě potřeby je možno zákazníkovi předat účtenku - systém podporuje tisk na pokladních i běžných tiskárnách. Vzhled a obsah účtenky máte pomocí šablon plně pod kontrolou.

K dispozici je i možnost provozu bezdrátového číšníka pomocí přenosného zařízení.

Systém je možné provozovat i s připojeným zákaznickým displejem, který může mít dva, nebo čtyři řádky po 18 znacích.

Pro zpříjemnění práce především začínajícím uživatelům je do systému přidána i funkce hlasové navigace, která vás v průběhu práce se systémem informuje o stavu, možnostech, tipech a dalších instrukcích. Vše v reálném čase a s aktuálními údaji. K hlasovému výstupu se používá hlasový syntetizátor, který převádí text na mluvené slovo, které je velmi podobné lidskému hlasu.

Od verze 2.10 jsou do systému přidány i funkce barevného rozlišení zboží (originální kombinace 4 barevných prvků na každé tlačítko - i zdánlivě podobné položky tak opticky odlišíte), úplně nový aktualizační nástroj, přímá komunikace s uživatelskou podporou a další  funkce. Nebudete-li si vědět rady, můžete přímo z programu kontaktovat uživatelskou podporu.

Nově systém plně podporuje automatický odpočet DPH dle státem vyhlášeného koeficientu.

Nově lze v systému používat tři prodejní ceníky. Plynule tak můžete měnit cenu zboží dle potřeby. Na jednom lístku můžete mít stejné zboží v různých cenových relacích (například před a po Happy Hour, během ní, nebo i třeba personální cenu).


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Bar & Restaurant

Licence:
Shareware
Autor:
HITRADIO
Potřeba instalace:
ano
Vyžaduje software:
Adobe Reader
Cena:
od 990 Kč
Domovská stránka:
http://www.mysoft.cz
Velikost souboru:
38,8 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit/10/10 64bit
Staženo:
2765x celkem
1x tento týden
Poslední aktualizace:
23. února 2019
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.