RSS export


Pokladní kniha


Celkové hodnocení
4.3 z 54.3 z 54.3 z 54.3 z 54.3 z 5(12 hlasů)


česky

Vedení pokladní knihy v elektronické podobě

Jednoduchý program nahrazující klasickou pokladní knihu. Program je založený na databázi MS Access, má kvalitní výstup na tiskárnu s možností náhledu a exportu do PDF. Součástí je i návrhář sestav, který dovolí uživatelům upravovat předlohy sestav, tedy výslednou podobu tisku, pokud výchozí od výrobce nevyhovují.

Program se neinstaluje, pouze se rozbalí stažený soubor a jeho obsah se uloží na pevný disk. Pro první kroky a demonstraci funkcí včetně tisku je v instalačním balíčku připojen soubor databáze se zkušebními daty. Pokud chcete pracovat s "ostrými" daty, program zavřete, soubor databáze Pokladna.mdb smažte nebo přejmenujte. Po opětovném spuštění programu se automaticky založí nový prázdný soubor databáze. Obdobně lze postupovat při přechodu na nové období.

Zůstatek z minulého období se do programu vkládá podle metodiky pro vedení pokladen resp. pokladních knih (v klasické podobě stejně jako v elektronické) a sice vložením částky (zůstatku hotovosti) do prvního řádku. Jako popis položky (účel platby) se uvede třeba "Příjem do pokladny", "Počáteční vklad", atd.

Svou koncepcí je program určen pro malé organizace a pro drobné živnostníky. Pro náročnější zákazníky je nabízena placená varianta programu.

V nové verzi je opravená chyba v exportu u částek nad 64 tisíc a několik drobných změn rozhraní - přesný popis naleznete na domovské stránce. Zásadní změna je ve volání nápovědy - ta je nyní dostupná pouze v režimu on-line. Je možné ji volat přímo z programu z hlavní nabídky, stisknutím klávesy F1 nebo vyhledáním z domovské stránky.

 


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Pokladní kniha

Licence:
Freeware
Autor:
Datales
Potřeba instalace:
ne
Domovská stránka:
http://www.datales.cz
Velikost souboru:
1,0 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Staženo:
18270x celkem
32x tento týden
Poslední aktualizace:
7. února 2015
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.