Hlavní navigace

Pokladní kniha Pro 1.5

Aktualizace programu
6. 1. 2018
Antivirová kontrola
14. 4. 2020 3:56
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
942×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Vedení pokladní knihy v elektronické podobě

Jednoduchý program nahrazující klasickou pokladní knihu. Vychází z free verze Pokladní kniha, od které se liší několika funkcemi pro splnění požadavků náročných uživatelů. Svou koncepcí je program určen pro středně velké a velké organizace, úřady i pro živnostníky.

Program je založený na databázi MS Access, má kvalitní výstup na tiskárnu s možností náhledu a exportu do PDF. Součástí je i návrhář sestav, který dovolí uživatelům upravovat předlohy sestav, tedy výslednou podobu tisku, pokud výchozí od výrobce nevyhovují.

Program se neinstaluje, pouze se rozbalí stažený soubor a jeho obsah se uloží na pevný disk. Pro první kroky a demonstraci funkcí včetně tisku je v instalačním balíčku připojen soubor databáze se zkušebními daty. Pokud chcete pracovat s "ostrými" daty, program zavřete, soubor databáze PokladnaPro.mdb smažte nebo přejmenujte. Po opětovném spuštění programu se automaticky založí nový prázdný soubor databáze. Obdobně lze postupovat při přechodu na nové období.

Na jednom počítači je možné provozovat více instancí programu. To je výhodné např. pro vedení více pokladen.

Zůstatek z minulého období se do programu vkládá podle metodiky pro vedení pokladen resp. pokladních knih (v klasické podobě stejně jako v elektronické) a sice vložením částky (zůstatku hotovosti) do prvního řádku. Jako popis položky (účel platby) se uvede třeba "Příjem do pokladny", "Počáteční vklad", atd.

K programu je zpracována podrobná nápověda, je dostupná pouze v režimu on-line. Je možné ji volat přímo z programu z hlavní nabídky případně stisknutím klávesy F1 nebo vyhledáním z domovské stránky.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Pokladní kniha Pro

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.